Brigádník

Hledáme brigádníky na vyhledávání nových odběratelů parfémů FM a make up – kadeřnické a kosmetické salony, fitness centra, masážní salony, solária, stálé zákazníky atd. Celá ČR a zahraničí. Nabízíme vysoké finanční ohodnocení.

Avon, Oriflame, Sirael, SAY, Eurona, Lambre, Amway …

Hledáme zkušené Avonistky, Oriflame, SAY … pro spolupráci! Rozšiřte si svůj sortiment o parfémy značky FM – 150 druhů vůní (parfémy, parfémové vody, krémy, sprchové gely, deodoranty, vůně do vlasů, lesk na rty …), čistící prostředky a make up. Nabízíme Vám vysoké finanční ohodnocení, webstránku zdarma, autobonus (automobil Mercedes), dobrou spolupráci v týmu, bezplatné školení, doručení kurýrem do 48 hod, doživotní slevu 30-50%, zisk z prodeje až 43% .

Manager

Hledáme managery na vyhledávání kontaktů, péči o síť distributorů, možnost osobního růstu a dalšího vzdělávání, zajímavé finanční ohodnocení. Místo práce: Celá ČR a zahraničí.

Distributor

Hledáme distributory pro prodej luxusních parfémů a parfémových produktů FM, čisticích prostředků FOR HOME a make up. Nabízíme vysoké finanční ohodnocení, bezplatné školení, autobonus (automobil Mercedes). Zatím nepotřebujete živnostenský list.

Prezentéři

Hledáme prezentéra nebo prezentérku přímého prodeje kosmetických výrobků pro Českou republiku

Náplň práce

- Prezentace kosmetických výrobků
- Péče o stávající zákazníky

Požadujeme

– SŠ vzdělání
– Praxe v obchodní činnosti min. 1 rok
– Komunikační a organizační schopnosti
– Živnostenský list
– Vlastní auto
– Časová flexibilita

Nabízíme

– Zázemí silné, stabilní a perspektivní společnosti
– Zaškolení a firemní program dalšího vzdělávání
– Zajímavou práci v příjemném kolektivu
– Atraktivní finanční ohodnocení
– Firemní benefity, věrnostní programy
– Možnost kariérního růstu

Po dosažení 21% úrovně postupujete v kariéře do klubu orchidejí. Zde získáte bonusové odměny:

– Ve výši cca. 25.000 Kč a více,
– Dovolené v zahraničí,
– Firemní auto zdarma,
– Klubový život – společenská setkání, firemní akce a pod.
– Finanční svoboda
– Zisk z prodeje až 43 %
– Provize ze sítě až 21 %
– Podíly na celosvětovém obratu FM Group World až 9 %

90% lidí ve světě používá parfémy

v případě zájmu napište na info@fmclub.cz